Интернет магазин «ВЕН НЕТ®
Интернет магазин «ВЕН НЕТ®
(063) 592-32-84
Київ, вул. Вербицького, 32А

Замовлення та доставка

Заказ и доставка

Замовлення Ви можете здійснити:

в телефонному режимі:
(044) 562-77-79
Замовлення по телефону приймаються в будні дні з 9:00 до 20:00, в суботу та неділю з 10:00 до 18:00
через сайт: https://ven-net.com.ua/

Замовлення через сайт і e-mail приймаються цілодобово і в порядку черги обробляються нашими співробітниками.
Замовлення, оформлені до 12:00 по можливості доставляється день в день, всі інші переносяться на наступний! У неділю доставки не здійснюються!
Всі товари відповідають описами і зображенням на сайті!
У разі відмови від товару привезеного на доставку, вартість доставки кур'єром необхідно оплатити!

Оплата

Оплата готівкою в магазині (при купівлі товару безпосередньо в нашому магазині, який знаходиться за адресою вул. Вербицького 32а).
Оплата готівкою кур'єру при отриманні товару.
Оплата на карту у будь-якому відділенні Приватбанку через каси, через «Приват 24» або термінали Приватбанку.

Умови доставки:

Доставка по Києву здійснюється кур'єром. Вартість доставки складає 50 грн., Продукція вагою понад 3 кг-60 грн, великогабаритних товарів (інвалідні коляски, туалетні стільці) становить 90 грн.
Доставка в інші міста здійснюється за допомогою перевізників України. Товари вартістю до 100 грн. і габаритні товари відправляються тільки після 100% передоплати. Після отримання грошових коштів ми відправляємо замовлений товар за рахунок одержувача, і повідомляємо в СМС номер декларації і дату отримання.
По Україні доставка здійснюється компанією Нова Пошта. Доставка замовленого товару оплачується замовником згідно з тарифами транспортної компанії.

УВАГА !!! Завжди оглядайте товар на пошті при отриманні, безпосередньо на відділенні при операторі! Весь товар перед відправкою перевіряється на цільність і працездатність. У разі пошкодження товару при транспортуванні відповідальність несе копманія перевізника! Одержувач повинен мати при отриманні товару паспорт, суму для оплати транспортної доставки. Також одержувач повинен знати номер декларації, в зворотному випадку вантаж не видається.

Доставка замовлення триває від 1 до 3 робочих днів. Для певних груп товарів терміни доставки можуть збільшитися, залежить від наявності обраного товару на складі. У будь-якому випадку з Вами зв'яжеться наш співробітник для узгодження всіх питань.
З повагою адміністрація магазину Ven-Net

Дані умови не обмежують законних прав споживачів, наданих йому чинним законодавством України.